Casa Cruz Hospedagem
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Cruz Hospedagem Φοζ ντο Ιγκουασού προσφέρει πισίνα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν τον Ζωολογικό Κήπο Bosque Guarani, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.
Η παραθεριστική κατοικία απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Mane Garrincha-Joao Batista Frigola είναι σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια.
Η Casa Cruz Hospedagem παρέχει θέα στον κήπο.
Panificadora Pingo Doce βρίσκεται σε απόσταση μόλις 200 μέτρων. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Καταρράκτες Ιγκουάσου, το οποίο βρίσκεται 5 χιλιόμετρα μακριά από το κατάλυμα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Καταρράκτες Ιγκουάσου από η Casa Cruz Hospedagem;
Η Casa Cruz Hospedagem απέχει 5 χλμ. από το Καταρράκτες Ιγκουάσου. - ❓
Η Casa Cruz Hospedagem διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Cruz Hospedagem θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Cruz Hospedagem;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Cruz Hospedagem με το κατοικίδιο ζώο σας.